PŘEDVÁDĚCÍ AKCE A SLUŽBY GASTROPORADCE

Pomoc při sestavování menu

Ať už otevíráte svou první kuchyň nebo si kupujete další zařízením do již zaběhnutého provozu, rádi vám pomůžeme při sestavování nového jídelníčku. Nové zařízení vám přináší širokou škálu nových možností a byla by škoda je nevyužít.

Ovládání nové technologie

Společně s gastro poradcem se detailně seznámíte s produkty a osvojíte si jejich ovládání. Představí vám jednotlivé funkce a jejich využití. Na praktických ukázkách si ukážete konkrétní nastavení pro různé způsoby přípravy pokrmů.

Správná údržba

Neopomínejte správně zacházet se svým zařízením. Poradíme vám, jak se o něj správně starat, aby vám sloužilo opravdu dlouho. S gastro poradcem si projdete čištění, ale i pravidelnou údržbu.

Zaškolení personálu

Profesionální kuchař s bohatými zkušenostmi z mnoha typů gastronomických provozů zaučí váš personál na nově nainstalovaných technologiích značek RM a REDFOX. Už žádné obavy z neznáma. Využijte služby našeho projektanta již v samotném počátku vašeho plnění snu o dokonalé kuchyni. Pomůžeme vám s vytvořením gastro projektu dle platné legislativy od studie celé provozovny se zakreslenými technologiemi gastro provozu až po soupis zařízení včetně prováděcího projektu ke stavebnímu povolení.

Předpokládaný a doporučený rozsah pro vybranou technologii:

Konvektomat4 hodiny
Šoker2 hodiny
Linka – pánev2 hodiny
Linka – kotel2 hodiny
Linka – sporák, trouba1 hodina
Myčka1-2 hodiny (v závislosti na modelu)

U produktů značky RM je tato služba zdarma.

Pro produkty značky REDFOX je cena následující:
Pracovní hodina 1 000 Kč
Doprava na místo 10 Kč/km

Order demonstration event