Projektové oddělení RM umožňuje nabídnout našim zákazníkům odbornou a kompletní podporu v oblasti technologického projektování, která je podpořena víc než 10 let zkušeností.

Na základě informací a zkušeností získaných v průběhu let navrhujeme ergonomické řešení, funkční kuchyně, které splňují očekávání šéfkuchařů. Návrhy děláme vědomě s plným porozuměním, potřebám a s důrazem na propracování každého detailu.

Naše návrhy jsou promyšlené a splňují současné požadavky a normy. Výběr nejvhodnější technologie pro daný profil kuchyně provádíme na základě konzultací se zkušeným týmem kulinářských odborníků.

TECHNOLOGICKÉ PROJEKTY

Zpracování odborného technologického projektu je zárukou efektivních stavebních prací v objektu a správné instalace zařízení. Vyhnete se tak nákladným a zbytečným úpravám.

Find out more

KONCEPČNÍ NÁVRHY

Koncepční návrh je jednou z forem, které nabízíme. Technologický koncept definuje výchozí funkční a prostorovou vizi navrhovaného objektu a je základem pro další návrhářské práce.

Find out more

3D VIZUALIZACE A NÁVRHY

Na zvláštní přání a za příplatek poskytujeme vizualizace a 3D návrhy, s nimiž je možné virtuálně prezentovat místnosti, které ještě neexistují.

Find out more

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Mezi další služby, které poskytujeme, patří: kompletní projekce

Find out more